Predikant

Per 27 augustus 2023 is onze gemeente, na het vertrek van ds. Stefan Honing naar Capelle aan den IJssel vacant.

Lijsten van predikanten van de Hervormde gemeente te Woubrugge en de Protestantse gemeente Hoogmade en Rijpwetering welke per 1-1-2020 zijn samengegaan als Protestantse gemeente Does en Wetering te Woubrugge.

Dorpskerk Woubrugge

Nr: Predikant: Gekomen van: Van-tot: Gegaan naar:
48.
47. S.C. Honing proponent 2018-2023 Capelle ad Ijssel
46. W.J. van Schaik proponent 2012-2017 Dordrecht
45. W. Geuze kandidaat 2003-2010 ‘s-Gravendeel
44. J.J. Roodsant Fijnaart 1992-1999 Emeritaat
43. C.A. van ’t Hof kandidaat 1986-1991 Nunspeet
42. W.J.J. Koelewijn kandidaat 1980-1986 Krimpen ad IJssel
41. C. Blenk kandidaat 1974-1978 Oudewater
40. F.A.L. Franken Veessen 1968-1974 Zeist
39. E. Kempenaar Nieuwleusen 1963-1968 Werkendam
38. G.F. Overgaauw Woudrichem 1958-1963 Leersum
37. G.S. Schinkel Scherpenzeel 1955-1957 overleden
36. J. van Dijk ‘s-Hage 1950-1955 Wezep
35. G.W.K. Hugenholtz Klaaswaal 1946-1949 Nijkerkerveen
34. D. van den Ent Braat Overlangbroek 1940-1945 Montfoort
33. J.T. Doornebal proponent 1936-1939 Kesteren
32. J. Jellema St. Pancras 1932-1934 Welsrijp
31. J.J. Lijsen Nigtevegt 1928-1931 Klundert
30. Joh. Kijne Zevenhuizen (zh) 1924-1927 Wageningen
29. A. Meijers proponent 1919-1923 ‘s-Grevelduin-Capelle
28. J.H. van der Wal Lopik 1917-1918 Papendrecht
27. L.L.W. Ekering proponent 1913-1916 Noordwijk aan Zee
26. J.J. van Ingen Hazerswoude 1908-1912 Harderwijk
25. A.C. La Grand Hoenderloo 1898-1908 Hensbroek
24. M.J. Sanders Sluipwijk 1889-1892 Numansdorp
23. M.H. Bolkestein Hierden 1886-1887 overleden
22. J.T. van Dijk Gendringen 1880-1883 Lienden
21. A. Klein Aduard 1877-1880 Nieuw Stadskanaal
20. Th. Bussingh de Vries Boven Hardinxveld 1867-1876 emeritaat
19. J.A. van Tricht Herwenen 1855-1866 Lochem
18. Dirk Theodorus de Haas Nieuw Loosdrecht 1841-1854 overleden
17. Johannes Heenck Goudriaan 1797-1840 overleden
16. Arie van der Goes Portugaal 1791-1797 Tiel
15. Isaac Bauser Oosterland 1788-1791 Sliedrecht
14. Bart. Ouboter Giessen-Oudkerk 1773-1788 emeritaat
13. Alexander Comrie proponent (Schot) 1735-1773 emeritaat
12. Carolus Blom proponent 1702-1734 overleden
11. Mauritius Grommee proponent 1678-1698 Monnickendam
10. Hermanus Blom Noord Amerika 1671-1682 overleden
9. Theodorus Verbrugg proponent 1665-1669 overleden
8. Ludovicius de Dieu proponent 1648-1664 overleden
7. Abraham de Roy Oost Indië 1635-1642 Zutphen
6. Bald. Ham(acus) proponent 1619-1630 ?
5. Lucas Molanus ? 1618-1619 ?
4. Johannes Adriani proponent 1604-1617 ?
3. Petrus Wassius proponent 1588-1604 ?
2. Michiel Andrieszoon (Watsenius) Zevenhuizen (zh) 1583-1584 uit ambt ontzet
1. Nicolaas Simonszn ? 1577-1579 Woerden

Kerkje aan de Does – Hoogmade

 

Lijst van Predikanten der Hervormde gemeente

Hoogmade en Rijpwetering

Sedert 1818

Zelfstandig

Nr:

Predikant:

Gekomen van:

Van-tot:

Gegaan naar:

38.

S.C. Honing

Woubrugge Pg Does en Wetering

2021-2023

Capelle ad IJssel

37.

E. Westrik

I.s.m. Boskoop

2016-2020

Boskoop

36.

N. Paap

Leidschendam

2007-2013

Vlaardingen

35.

P. Schalk

Rijswijk

2007-2023

Rustend

34.

H. Ommering

Alphen a d Rijn

2000-2005

Rustend

33.

B.C, de Gelder

Lisse

1993-1999

Rustend

32.

H.L Boonstra

Markelo

1983-1989

Rustend

31.

J van den Koek

Geldermalsen

1980-1983

Rustend

30.

H. van Vliet

Beuningen

1975-1980

Rustend

29.

P Schoonenboom

Appingedam

1970-1975

Rustend

28.

F.J Broeyer

Den Haag

1963-1968

Almelo

27.

J.H. de Vree

Oud Beierland

1959-1963

Sleewijk

26.

J.F. Rot

Loosdrecht

1957-1958

Ruurlo

25.

J de Jong

Scheveningen

1949-1956

Rustend

24.

I.  Hijmans

Nijmegen

1946-1948

Dongen

23.

I. J. Baas

Proponent

1942-1946

Valkenburg

22.

S. van Sinderen

Kralingen

1939-1941

Suameer

21.

J. H. Vriellink

Proponent

1936-1939

Tjerkwerd

20.

H.W. Waardenburg

Proponent

1932-1935

Streefkerk

19.

T.H.G. Tonnen

Proponent

1929-1931

Pijnacker

18.

J. Jacobs

Dijkerkerveen

1922-1928

Krimpen a d IJssel

17.

P. Hofstede

Proponent

1919-1922

Noordwijkerhout

16.

T.H.L. Haitjema

De Meern

1916-1918

Apeldoorn

15.

K.  Olivier

Proponent

1914-19.16

Weesp

14.

J. Deetman

Proponent

1911-1913

Andijk

13.

M. Klaassen

Dussen

1909-1910

Medan

12.

H.J. de Pree

Proponent

1903-1909

Alkmaar

11.

A.J. de Sopper

Proponent

1899-1903

Velzen

10.

T. Doevend

Proponent

1895-1898

Elburg

9.

B.J. Werum Bunning

Bourtanger

1883-1890

Eervol ontslagen

8.

C.J. Badon v d Berg

Proponent

1849-1882

Overleden

7.

J.P Huygens

Marken

1843-1849

Breda

6.

C.I.B. Jonruiere

Proponent

1831-1842

Hoogeveen

5.

A van Witzenburg

Proponent

1828-1830

Bleiswijk

4.

J.F. Kuyper

Proponent

1828-1830

Geertvliet

3.

G van der Berg

Zandvoort

1826-1828

Leymuiden

2.

J.J. Slot

Proponent

1822-1826

Schermerborn

1.

P van Amerom

S’anapolder

1818-1820

Nootdorp